Srpen 2011

i love him ♥

3. srpna 2011 v 13:00 | Damiska |  My diary
Prostě nejlepší! Já vím, taky jsem mohla napsat dřív, když ten koncert byl v sobotu, ale píšu teď, můžete být za to rádi..
Do Žireče jsme přijeli hodinu před koncertem, teda správně to byly slavnosti, takže toho tam bylo plno, ale Miška měl vystupovat v 19:00, no, tak jsme čekali a v tu dobu tam začala hrát nějaká dementní kapela, bohužel se nevydařilo počasí, takže bylo pěkně hnusně, pršelo a byla zima, ale já už tolikrát říkala, že to za to STÁLO.
Samozřejmě já furt sledovala auta, když nějaký jelo kolem a vždycky to bylo ke stánku, až pak nějaký stříbrný (v autech jsem antimaniak) zastavilo vedle pódia (no trošku za ním).. Tak já ho pak přestala sledovat, protože nikdo nevylejzal a když ta kapela skončila..
A pak se to stalo. :-D
Prostě jsem ho viděla, zahlídla jsem ho mezi těma všema lidma, stál tam mimo, aby ho nikdo neviděl a kouřil.. Takže já mamku prostě chytla za rukáv a šla jsem. Měla jsem jasnej cíl.. Tak já hned na něj čau a on byl ze mě tak trošku vykolejenej a cituju "Nevím kam tě mám zařadit" :-D To nevím jestli víte, ale psala jsem mu na mail, to chce novej odstavec..
Na fb je skupina, kterou založila jeho sestra a dává tam data koncertů, osobní fotky, i s ním má fotky (Ale ne jako fanoušek s celebritou, jako sestra s bratrem), je s ním na těch jejich diskotékách po koncertech. Taky tam psala adresu na sebe, že si můžete napsat o podpis. kartu (já už ji mám, i s extra věnováním a hulícím smajlou, už poznal kdo jsem) a tím to začalo, že mu založila mail a fanoušci mu tam můžou psát a on pak bude odepisovat, takže já mu napsala a on mi odepsal, tak jsme se začali tak bavit. A zpátky ke koncertu.
Má toho prej strašně moc, takže nevěděl kdo jsem, ale jsem si jistá, že teď už bude vědět na 100%, protože na tom koncertu jsme se s ním já jediná bavila, nikdo jinej si ho nevšiml, zatímco já jo a pár minut jsme ho měla "jenom pro sebe" takže jsem toho využila a normálně se s ním bavila, pak se tam začali hrnout další lidi, tak já ho už jenom poprosila o fotku a tak se se mnou vyfotil a pak už se tam nahrnulo mega moc lidí, takže já jsem fakt měla štěstí, že těch pár minut jsem se s ním mohla bavit a pak jak už šel na podium tak jsem ho ještě odchytila a na něco jsem se ho ještě ptala..
On vylezl na podium a jak mi teď došlo, tak zatímco on si šel zakouřit, tak ostatní mu tam zatím na podium dali kytaru, připravili klávesy a všechno, tomu jsem já nevěnovala pozornost, a protože ho všichni viděli tak už se drali a byl tam houf a já se prorvala do první řady, opírala jsem se o podium a byla jsem schovaná u něj pod plachtou. On měl zvukovku a mezitím na mě pořád pokukoval, já byla narvaná vepředu a s čepkou, takže mě dobře viděl, ale, že na mě furt koukal? Jsem se mu asi líbila xD
Během koncertu mu vypadl mobil a to jsem na něj pak řvala, jenže každej mě slyšel a řval taky, takže pak celý publikum řvalo mobil.. Ale on ho tam nechal ležet, že je to nokie, že to přežije.. Stejně tak si si vylil půllitr piva, z kterýho se 3× napil a celý to tam vylil, když do toho kopl xD
Když to skončilo, tak on šel dolů a já tam si pokecala s Míšou z rastašepse a pak jsem šla za Maky (jeho ségrou), která mě díky bohu poznala, tak jsem u nich chvíli byla, pokecala si a pak jsem šla hledat mamku, tak jsem narazila na její stopu a když jsem ji doběhla tak jsem najednou stála vedle Mišky, kterej se tam podepisoval a byl ve středu toho chumlu, tak jsem mu podstrčila ruku a on se mi podepsal, něco mi říkal, nevím co, ale už věděl kdo jsem, tak jsme se s ním rozloučila a šla jsem..
Bylo to naprosto fantastický, on se ke mně choval jako kdyby mě léta znal, je strašně hodnej, příjemnej a milej, stejně tak Maky.. Prostě já si to strašně užila a doufám, že mi to toho 17.září výjde a pojedu do Mělníka.. ♥__♥